3 powody, by studiować na Społecznej Akademii Nauk w Krakowie

Społeczna Akademia Nauk to znana i ceniona uczelnia niepubliczna posiadająca kilkanaście wydziałów na terenie całego kraju. W Krakowie powstał Wydział Nauk Stosowanych SAN oferujący swoim studentom ciekawe kierunki oraz szansę na zdobycie wykształcenia zapewniającego w przyszłości stabilne miejsce na rynku pracy. Oto 3 najważniejsze powody, by wybrać krakowski SAN, jako miejsce swoich studiów:

Bogata oferta dydaktyczna

Studenci wybierający Wydział Nauk Stosowanych SAN mogą zdecydować się na jeden z interesujących kierunków: bezpieczeństwo narodowe, filologię angielską, informatykę, zarządzanie, stosunki międzynarodowe, resocjalizację, logistykę lub pedagogikę. Oferta obejmuje studia I i II stopnia oraz studia podyplomowe. Istnieje również możliwość studiowania w języku angielskim. We współpracy z Clark University stworzone zostały także programy studiów Master oraz MBA. Dla tych, którzy nie mogą z jakichś względów studiować w sposób tradycyjny, czekają studia online.

Profesjonalna Kadra

Społeczna Akademia Nauk zadbała o najlepszą kadrę. Obejmuje ona przede wszystkim doświadczonych pracowników naukowych, ale również praktyków i ekspertów z poszczególnych dziedzin. Dzięki połączeniu wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych, zdobywanych między innymi w ramach krajowych i zagranicznych praktyk studenckich możliwe jest wykształcenie profesjonalnej kadry menedżerskiej i pedagogicznej, która w przyszłości zagospodaruje najlepsze miejsca na rynku pracy.

Magiczny Kraków

Nie da się ukryć, że ogromna część studentów wybierających studia w Krakowie, kieruje się fantastyczną atmosferą panującą w tym mieście. Trudno o lepsze miejsce dla studentów spragnionych rozrywki, dobrej zabawy oraz kontaktu ze sztuką. Kraków, bez wahania można nazwać miastem studentów. Znajduje się tu niejedna Uczelnia Kraków, zaś z ogromną życzliwością przyjmuje każdą nową osobę podejmującą tu studia.

Nauka w Społecznej Akademii Nauk, która zajmuje jedno z czołowych miejsc w rankingach uczelni niepublicznych to szansa na solidne wykształcenie, odpowiadające aktualnym potrzebom rynku pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *