Jakie są zalety wieczoru kawalerskiego na strzelnicy?

Wielu mężczyzn decyduje się dziś na organizację wieczoru kawalerskiego w nietypowych okolicznościach i zaskoczenie swoich gości wyjątkowymi atrakcjami. Rośnie popularność wieczorów kawalerskich na strzelnicach i coraz więcej tego typu miejsc posiada w swojej ofercie pakiety na wieczory kawalerskie. Nie inaczej jest w przypadku jednej z najbardziej znanych krakowskich strzelnic Cracow Shooting Academy. Z opcji tej korzystają zarówno mieszkańcy Krakowa i jego okolic, jak i obcokrajowcy. To z myślą o nich przygotowane zostały obcojęzyczne wersje strony internetowej, bo stag night krakow to bardzo ciekawy pomysł na nietuzinkowy wieczór kawalerski. Dlaczego taką imprezę warto zorganizować w Cracow Shooting Academy?

Plusy organizacji wieczoru kawalerskiego Cracow Shooting Academy

Po pierwsze sam Kraków jest idealnym miejscem do organizacji tego typu imprezy. Decyduje o tym przede wszystkim bogate życie rozrywkowe miasta. Oferuje ono mnóstwo atrakcji i miejsc, w których można świetnie się bawić. Poza tym jest doskonale skomunikowane z lotniskiem, co dla obcokrajowców jest jedną z kluczowych kwestii. Lokalizacja strzelnicy również jest bardzo atrakcyjna. To wprawdzie peryferia Krakowa, ale bardzo łatwo tu dojechać z różnych części Krakowa i z okolicznych miejscowości.
Wśród wielu „męskich” atrakcji Krakowa strzelnica Cracow Shooting Academy wyrasta na jedno z najbardziej interesujących miejsc. Zapewnia rozrywkę i rekreację na najwyższym poziomie. Daje możliwość obcowania z różnymi rodzajami broni. Niektóre z modeli broni proponowanych na krakowskiej strzelnicy znamy bardzo dobrze z filmów czy seriali sensacyjnych. Kałasznikow, UZI, Magnum… Kto z nas nie kojarzy tych nazw?

Niewątpliwym atutem strzelnicy jest również jej kadra. Instruktorzy, którzy tu pracują naprawdę znają się na rzeczy. Są w stanie w ciekawy i atrakcyjny sposób przekazać swoją wiedzę na temat broni i podstawowych zasad strzelania. Nawet osoby, które na strzelnicy są pierwszy raz, poczują się tu swobodnie i pewnie. Instruktorzy podczas wieczorów kawalerskich cały czas czuwają nad bezpieczeństwem gości. Dobra zabawa zawsze łączy się tutaj z bezpieczeństwem.

Źródło: https://www.shootingcracow.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *