Robienie biznesu MLM w sposób tradycyjny

MLM jest to marketing wielopoziomowy, dlatego warto się zastanowić jakie były jego początki, a raczej robienie MLM w sposób tradycyjny, ponieważ te początki dalej są drążone, ale zdajemy sobie sprawę, że przynoszą małe efekty. Wszystko rozchodzi się o to, że ludzie podchodzą to MLM z małym zaangażowaniem, dlatego szukają współpracowników w śród rodziny i znajomych.

Przecież każdy przynajmniej raz w żuciu spotkał się z osobą, która chciała zrobić interes dzięki rodzinie. Właśnie takie podejście jest nie tylko błędne, ale również psuje wizerunek marketingu wielopoziomowego w Polsce. MLM robiony w taki sposób nie tylko nie przynosi efektów, ponieważ z dużej części osób znajdziemy tylko kilku współpracowników, ale również zrażamy rodzinę do siebie, dzięki czemu później dostajemy miano naciągacza.

Owszem jest kilka osób, które w ten sposób się dorobiły niezłej kasy, jeżdżą dobrymi samochodom, ale ten system już dawno pod upada, ponieważ nie trafia on do konkretnej grupy docelowej. Powinnyśmy wiedzieć, że rodzina oraz znajomi często będą chcieli nas odciągnąć od tego interesu, ponieważ cięgle będą powtarzać, że sukces można osiągnąć ciężką pracą oraz potem, dlatego to co my sobą prezentujemy to coś wyrwane z kosmosu.

Dlatego MLM w sposób tradycyjny zniechęcił do siebie dużo ludzi, a przy tym czasami poróżnił rodziny. Powinnyśmy o tym wiedzieć, że jeżeli chcemy działać w MLM to lepiej unikać tradycji, ponieważ ona przyniesie nam tylko kilku klientów, a do dobrego zarobku potrzebujemy setki nowych klientów, a to jest możliwe tylko i wyłącznie prze MLM nowoczesnym, który jest robiony w domu bez ograniczeń. MLM w sposobie tradycyjnym był bardzo ograniczony, ponieważ polegał na spotkaniach, rozmowach telefonicznych oraz seminariach, a to niestety zabierało bardzo dużo czasu, czasu, który można wykorzystać na zdobycie nowych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *