Sklep internetowy

Serwis Pekado.pl (www.pekado.pl) to najlepszy przykład wyjątkowego miejsca w sieci, które pozwoli uniknąć stania w długich kolejkach w stacjonarnym sklepie z artykułami sanitarnymi na rzecz szybkich i udanych zakupów z dostawą do domu. Wizyta w supermarkecie o takim profilu zmusza również do konsultacji ze sprzedawcą oraz znalezienia produktu, który rzeczywiście cechować się będzie wysoką jakością. Niestety, tradycyjne sklepy zaopatrują się często w najtańszych hurtowniach. W przeciwieństwie do nich, sklep Pekado.pl zrzesza grono najznamienitszych producentów oraz hurtowni z artykułami sanitarnymi. Ponadto, wszelkie produkty są dokładnie opisane i uporządkowane w kategorie.

Jedną z kategorii są Baterie bidetowe. Te proste, aczkolwiek niezbędne, łazienkowe mechanizmy, dostępne są w wielu modelach. Można więc wybrać proste, jednootworowe, te jednouchwytowe o uchwycie dźwigowym oraz dwuuchwytowe o rączce krzyżowej. Istnieje także możliwość złożenia zamówienia na baterie bidetowe o wysokim standardzie, dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Sklep proponuje produkty najwyższej jakości, wyposażone w szereg komfortowych mechanizmów.

Na uwagę zasługuje chociażby bateria bidetowa firmy Axor z kolekcji Bouroullec. Ten jednouchwytowy mechanizm, cechuje elegancka ergonomia, wykonana z najwyższej jakości chromowanego metalu. Pojedynczy uchwyt, zakończony łagodnymi, subtelnymi krawędziami, wyraźnie nawiązuje do nowoczesnych form. Axor Bouroullec to stojąca bateria, wyposażona w mechanizm, pozwalający na usuwanie kamienia, dzięki czemu bateria ta będzie służyć przez wiele lat. Przedsiębiorstwo Axor, funkcjonujące na polskim rynku od wielu lat, zaproponowało także baterię bidetową Carlton, nawiązującą kształtem do klasycznych, tradycyjnych rozwiązań. Baterię Axor Carlton wyposażono w dwa krzyżowe uchwyty. Podobnie, jak bateria z serii Bouroullec, posiada ona funkcję szybkiego niwelowania kamienia.
Klienci, dokonujący zakupów za pośrednictwem strony internetowej Pekado.pl, mogą spodziewać się szybkiej wysyłki i atrakcyjnych cen produktów. W związku z tym, że sklep posiada własny magazyn, konsultanci będą w stanie zaledwie kilku chwil w stanie odpowiedzieć, czy dany artykuł jest dostępny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *