Strzelnica Cracow Shooting Academy w służbie Jej Królewskiej Mości

To nie żart! Największy odsetek klientów strzelnicy Cracow Shooting Academy, zlokalizowanej na Pasterniku stanowią obcokrajowcy, a wśród nich Anglicy. Skończyły się czasy, gdy angielscy turyści byli kojarzeni z rozwydrzonymi, pijanymi grupkami spacerującymi po krakowskim rynku i hucznie obchodzącymi swoje wieczory kawalerskie. Dzisiaj Anglik przyjeżdża do Krakowa postrzelać na tutejszych strzelnicach. Oczywiście, nie mamy na myśli poważnego szkolenia strzeleckiego, gdyż takie wymaga kilkudziesięciu godzin spędzonych na strzelnicy. Chodzi o zabawę, fun jaki niesie ze sobą shooting Krakow.

Przede wszystkim – dobra zabawa

Zabawa jest emocjonująca, ale przede wszystkim bardzo bezpieczna. Strzelanie jest popularne głównie wśród panów, ale nie brakuje również kobiet. Wystarczy, że przełamią swego rodzaju lęk przed bronią palną, a są w stanie bardzo szybko opanować podstawy strzelania. Uczą się zdecydowanie szybciej, niż mężczyźni. Z czego to wynika? Przecież broń stereotypowo uważana jest za męską domenę? Panowie tuż po poznaniu zasad bezpiecznego strzelania natychmiast zaczynają ze sobą rywalizować. To zupełnie naturalny odruch, ale może mieć fatalny wpływ na celność. Rywalizacja to podniesiony poziom adrenaliny, wzrost emocji. W tej sytuacji trudniej się skoncentrować i oddać celny strzał.

Okazuje się jednak, że pudłowanie wcale nie zniechęca do podjęcia dalszych prób. Przecież wszyscy trafili tutaj, aby dobrze się bawić. Anglicy nie nastawiają się, że zostaną królami strzelców. Dla nich ważniejszy jest duży odrzut podczas strzelania. To ma być porywająca rozrywka. Bardzo często klienci nawet nie sprawdzają swoich wyników.

Impreza bez procentów

Na strzelnicy wszyscy muszą być trzeźwi. Dyskwalifikuje nas nawet jeden drink czy piwo. Chodzi po prostu o bezpieczeństwo klientów. Alkohol i broń nigdy nie są dobrym połączeniem. Osoby nieobeznane z bronią skłonne są do ryzykownych zachowań. Strzelanie pod wpływem alkoholu z pewnością jeszcze bardziej zwiększa to ryzyko. Regulamin strzelnicy jest pod tym względem bardzo rygorystyczny i bezwzględnie przestrzegany. Zero tolerancji dla alkoholu!

Źródło: https://www.shootingcracow.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *