Wybieramy ekspres do kawy do firmy

Wybór odpowiedniego ekspresu do kawy do firmy powinien być przemyślany. Wybierając urządzenie powinniśmy zadbać o to, aby miał on odpowiednie moce przerobowe. Wszystko zależy od potrzeb naszej firmy, które należy ściśle określić względem wypijanych dziennie kaw, jeśli chcemy, żeby sprzęty był maksymalnie wydajny. Ważne są również rodzaje kawy. To, że ktoś przepada za mocnym espresso nie oznacza, że jego pracownicy nie chcą pić kremowego latte czy słodkiego cappuccino.

Urządzając kącik kawowy w firmie poza ekspresem warto zapewnić też inne wygodne urządzenia. Oprócz ekspresu sprawdzą się również osobny spieniacz do mleka oraz czajnik, dzięki któremu pracownicy swobodnie przygotują sobie ulubioną herbatę.

Jak wybierać ekspres?

Wybierając ekspres do kawy, który sprawdzi się w naszej firmie należy sugerować się ilością kaw, które każdego dnia wypijane są w biurze. W przedsiębiorstwach, które liczą 30 osób, najlepiej sprawdzą się ekspresy, które produkują około 40 kaw dziennie. Z kolei firmy liczące 40 pracowników powinny posiadać ekspres do biura, który w ciągu dnia przygotowuje minimum 60 kaw. Jeśli nasze przedsiębiorstwo zatrudnia 60 osób, będziemy potrzebować ekspresu, który przygotowuje minimum 90 kaw dziennie.

Opcja dzierżawy

W sytuacji, gdy nie chcemy inwestować w drogi sprzęt, a zależy nam na zapewnieniu kącika kawowego pracownikom, możemy zdecydować się na bardzo wygodne rozwiązane dostosowane do miejsca działalności naszej firmy, jakim jest np. dzierżawa ekspresów do kawy. Dzierżawa ekspresów do kawy to rozwiązanie szczególnie polecane firmom, które cenią sobie proste i funkcjonalne rozwiązania. Wygląda to tak, że ekspres do kawy jest wypożyczany na czas trwania zawieranej wcześniej umowy, a dostawy wybranej kawy są pewne i wliczone w cenę całej usługi. Z usługą zyskujemy dodatkowo szybki i skuteczny serwis. Kolejnym atutem są wysokogatunkowe kawy, jak Lavazza, Segafredo, Illy, Musetti czy Pellini. Poza dobrą kawą, zyskujemy przed wszystkim wysokiej jakości ekspresy do gastronomii takich marek, jak Sanremo, LaCimbali, Gaggia, Casadio czy Saeco lub ekspresy do biura marek Saeco, Jura, LaCimbali, Lavazza, Carimali, Rocket. W razie awarii otrzymujemy zastępczy ekspres do kawy, co jest bardzo pomocne w przypadku przedłużających się napraw. Zaletą jest też wsparcie telefoniczne, oferujące pomoc w rozwiązywaniu drobnych problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *