Świecąca kostka brukowa- kiedy zdecydować się na takie oświetlenie?

Świecące kostki brukowe to rozwiązanie stosowane coraz częściej. Dzięki niej w innowacyjny sposób podświetlimy terenu brukowane, podjazdy, parkingi, tarasy czy chodniki i alejki. Znajdziemy kostki o różnych kształtach i wymiarach. Źródło światła jakie jest wykorzystywane w tego typu oświetleniach to diody LED, które emitują światło o różnych kolorach, najczęściej możemy spotykać białe, niebieskie, żółte oraz czerwone. Przeciętnie oświetlenie LED świeci około 16 lat przez 8 godzin dziennie.

Kostki brukowe- dlaczego warto je wybrać?

Decydując się na montaż świecącej kostki brukowej zyskamy atrakcyjne i bezpieczne oświetlenie nawierzchni. Taka kostka brukowa przeważnie jest wykorzystywana na podjazdach do domu czy garażu. Kostki są bardzo trwałe, można po nich chodzić i jeździć. Montuje się je nie tylko przy garażach, stanowią atrakcyjne oświetlenie jeśli zostaną zamontowane wokół krawędzi basenów. Trzeba też zaznaczyć, że takie kostki coraz częściej spotykane są na nawierzchni w pobliżu publicznych budynków. Zalety takiego oświetlenia to uniwersalność, ponieważ dopasujemy je do większości typów nawierzchni, funkcjonalność, gdyż kostka LED daje światło o dużym natężeniu, dzięki czemu sprawnie poruszamy się po powierzchni. Kolejną zaletą jest wytrzymałość oraz trwałość. Przy normalnej eksploatacji kostka może być używana nawet przez 16 lat.

Świecące kostki brukowe to jedna z wielu propozycji, którymi możemy oświetlić posesję; jeśli z jakiegoś powodu uznamy, że nie będą pasować do naszego domu to są inne lampy ogrodowe, które spełnią nasze wymagania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *