Cracow Shooting Academy – jak zdobywać doświadczenie strzeleckie?

Rekreacyjne strzelanie stało się nową pasją Krakowian oraz mieszkańców okolicznych miejscowości. Mają przecież tak blisko obiekt, który gwarantuje profesjonalny trening strzelecki pod okiem najlepszych, doświadczonych instruktorów. To strzelnica znajdująca się na Pasterniku – Cracow Shooting Academy. Zresztą, nie tylko Polacy doceniają ten obiekt. Strzelnica przyjmuje również mnóstwo gości zza granicy. Shooting guns in Krakow stało się po prostu jedną z tutejszych atrakcji dla turystów oczekujących adrenaliny i mocnych wrażeń. Strzelnica pozwala rozwijać swoją pasję. Doskonałą drogą do szlifowania swoich umiejętności i poszerzania wiedzy na temat broni jest wykorzystanie bogatego arsenału Cracow Shooting Academy.

Broń krótka, broń długa, a nawet broń historyczna

Postrzelamy tutaj z rozmaitych modeli broni, od broni krótkiej, przez długą, po modele historyczne, które są prawdziwą wisienką na torcie tutejszego obiektu. Wśród modeli broni krótkiej znajdują się takie klasyki, jak Magnum 357, Glock 17, czy Classic Colt M1911. Łącznie do dyspozycji gości pozostaje 11 modeli broni krótkiej. Broń długa jest z pewnością lepsza dla początkujących strzelców. Tutaj też czekają na nas nie lada gratki: karabin snajperski AR-15, pistolet maszynowy UZI, karabinek M-4, łącznie 18 modeli. Miłośnicy broni historycznej znajdą wśród nich wiele ciekawych modeli, o których poczytać można w książkach i zobaczyć w wielu filmach.

Tak szeroki wybór broni dał możliwość stworzenia naprawdę atrakcyjnych pakietów strzeleckich. Nie strzelamy z jednego modelu broni. Możemy oddawać strzały z kilku rodzajów broni w zależności od wybranego pakietu i zdobywać zupełnie nowe doświadczenia. Każda broń jest inna. Każdej trzeba się nauczyć, a to ogromna frajda.

Jeśli na strzelnicę trafia osoba, która do tej pory z bronią palną miała niewiele doświadczenia, przejdzie tu wstępne przeszkolenie, pozna podstawowe zasady użytkowania broni, nauczy się strzelać nie tylko celnie, ale i bezpiecznie. Tutejsi instruktorzy bardzo dbają o to, aby trening na obiekcie przebiegał bez zakłóceń i nie stanowił dla nikogo zagrożenia. Jeśli zainteresowała Cię oferta Cracow Shooting Academy, odwiedź jej stronę internetową https://www.shootingcracow.com.

Źródło: https://www.shootingcracow.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *