Nie tylko zakupy – zajrzyj do Galerii Łomianki

Wizyta w dzisiejszych centrach handlowych często przypomina nieustanną pogoń za okazją a ich rozmiary bywają wręcz przytłaczające. Wówczas sama myśl o zakupach wzbudza w nas niechęć. W końcu nikt nie chce poświęcać całego dnia na poszukiwanie interesującej nas dzieci, w towarzystwie znudzonych dzieci, które mają dość kolejnych takich samych sklepów. Do tego często dochodzi brak miejsca na odpoczynek i natłok ludzi. Na szczęście zupełnie inne doświadczenie zakupowe znajdziemy w Galerii Łomianki.

W pędzącym do przodu świecie znajdziemy na szczęście galerie handlowe, które dbają o to, aby klienci poczuli co to znaczy wygoda kupowania. Wprowadzane przez nie udogodnienie pozwalają kreatywnie spędzić czas wspólnie z rodziną, zapewniają miejsce do zabaw dla naszych pociech oraz wiele, wiele innych rzeczy. Sprawdź na stronie www.galerialomianki.pl i przekonaj się.

Sala zabaw Fiku-miku

Jest to radosny plac zabaw, który wyposażono w zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, mini-ścianki wspinaczkowe, tunele, ruchome mostki i wiele innych, które docenią najmłodsi. Najmniejsze szkraby mogą tutaj bezpiecznie bawić się w specjalnym kąciku malucha. Sala zabaw Fiku-Miku posiada również w swojej ofercie organizację urodzin i innych okolicznościowych imprez dla dzieci.

Pokój rodzica i dziecka

Galeria Łomianki to miejsce, które jest przyjazne rodzicom z dziećmi. Właśnie dlatego można tutaj bez problemów skorzystać z pokoju rodzica i dziecka. W komfortowo wyposażonym pomieszczeniu spokojnie nakarmimy i przewiniemy malucha, a także odpoczniemy w trakcie zakupów.

Plac zabaw na świeżym powietrzu

Wszyscy chętni mogą skorzystać z chwili relaksu w przestrzeni wypoczynkowej zorganizowanej na zewnątrz galerii handlowej Łomianki. Znajdziecie tu strefę relaksu i nowoczesny bezpłatny plac zabaw dla naszych pociech. Dzieci mogą do woli korzystać z karuzeli, huśtawek, zjeżdżalni i wielu innych przyrządów do zabawy posiadających niezbędne atesty, a ty przewietrzysz się letnim popołudniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *