Atrakcje dla dzieci w Galerii Łomianki

Atrakcje dla dzieci w Galerii Łomianki

Galeria najczęściej nie kojarzy się z miejscem dedykowanym dla dzieci, takim, w którym najmłodsi mogą czuć się swobodnie, bezpiecznie i w dodatku świetnie się bawić. Galeria Łomianki pod Warszawą jest właśnie taką nieszablonową przestrzenią przyjazną dzieciom, które mają tu wyodrębnione specjalnie dla nich liczne strefy zabaw oraz przygotowane niezwykłe atrakcje.

Atrakcje

W Galerii Łomianki organizowane są specjalne atrakcje dla najmłodszych odwiedzających, by również oni mogli spędzić miło czasu w galerii handlowej i nie sprawiać przy tym kłopotów rodzicom, którzy chcąc nie chcąc muszą zrobić zakupy.

Opcja numer jeden jest teatrzyk pacynek. Tematyka przedstawień jest różna i często łączy się z aktualnym okresem świątecznym czy sezonowym. Przedstawienia są tak skomponowane, by angażować dzieci do wspólnej zabawy oraz koncentrować na wydarzeniach bajki ich uwagę.

Kolejną opcją są warsztaty językowe, które odbywają się regularnie w czwartki i piątki. Do wyboru są dwa języki obce – angielski i francuski. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów tak, by zainteresować dzieci nauką języka. Oczywiście, lekcje obejmują podstawy i mają formę zabawy przez naukę.

Ostatnią opcją są warsztaty tematyczne, w których dzieci mogą brać udział wraz z rodzicami. Najczęściej są to warsztaty kreatywne o sezonowej tematyce. W lecie będzie to na przykład robienie wianków i łapaczy snów, a zimą ozdób bożonarodzeniowych i stroików.

Warto śledzić aktualny harmonogram wydarzeń i atrakcji na https://galerialomianki.pl. Wszystkie kursy i atrakcje dla dzieci w galerii są bezpłatne i dostępne dla każdego młodego uczestnika. Niezbędne materiały na potrzeby warsztatów czy lekcji są zagwarantowane przez organizatorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *