Gdzie warto pojechać na firmowy wypad?

Gdzie warto pojechać na firmowy wypad?

Impreza firmowa bardzo często kojarzy się wyjazdem i także często przybiera formę krótkiej wycieczki. To doskonała okazja na wyjazd, w trakcie którego nie tylko się zintegrujemy z kolegami z pracy, ale także pozwiedzamy i odpoczniemy. Kierunek wycieczki zależy od tego, co bardziej nas interesuje – zabytki i panorama miasta czy piękne i dzikie widoki. Zależy, na co się nastawiamy bardziej – na lokalne rozrywki czy wędrówki oraz rekreację. Oto kilka destynacji na wypad firmowy.

Góry – Chochołów

Góry to zawsze fajna opcja na wycieczkę, zarówno w ciepłe miesiące i zimą. Impreza integracyjna w górach to dość popularna opcja w rzeczywistości. Super miejscem jest Chochołów w województwie małopolskim – urokliwe miasteczko niedaleko od Zakopanego, gdzie znajdziemy długie i zróżnicowane szlaki oraz piękne widoki. Wyprawa Doliną Chochołowską będzie świetną przygodą i zabawą. Można urządzić ognisko czy grilla, a nawet wybrać się do lokalnych term. Taki wyjazd integracyjny w połączeniu z dodatkowymi atrakcjami i zabawami to będzie super opcja.

Miasto Kraków

Kraków to idealne miasto na wyjazd integracyjny, ponieważ nie brakuje tutaj atrakcji różnego rodzaju – od zabytków po kluby. Event firmowy w Krakowie warto rozpocząć na sportowo w klubie rzucania siekierami przy Basztowej. To doskonała opcja, ponieważ można porywalizować między sobą i nauczyć się rzucania siekierą do celu. Adrenalina i śmiech będą nam towarzyszyć podczas starć na torach do rzucania. Ze szczegółową ofertą można zapoznać się na https://www.madaxe.pl/imprezy-firmowe-krakow.html. Po treningu mięśni i celności można wybrać się na drugą część imprezy integracyjnej w Krakowie do bardzo popularnych tutaj barów z grami planszowymi, jak Hex czy Boardowa – tutaj już dostaniemy piwo, alkohol i przekąski. W dodatku, będziemy świetnie bawić się podczas gry w planszówkę lub na konsoli. To zawsze odświeżające wydanie imprezy firmowej w Krakowie oraz ogólnie.

Solina

Inną opcją, także nieco górską jest wyjazd nad Solinę. Nie zabraknie tutaj pięknych widoków i spokoju, ale także możliwości na niezwykłe atrakcje. Może gra terenowa dla całej wycieczki, zabawa w podchody lub konkurs pływania w jeziorze w lecie? Można także wybrać się na spacer po malowniczej okolicy, a wieczorem urządzić grilla. Na pewno będziemy się tutaj świetnie bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *