Zabierz laptopa ze sobą na urlop i płać tanio za Internet

Osoby, które prowadzą działalność gospodarczą muszą czuwać nad swoim biznesem przez cały czas, nawet w czasie urlopu wypoczynkowego (o ile znajdą czas na taki urlop). Dostęp do Internetu jest więc konieczny, ale co zrobić by uniknąć szukania kafejek internetowych i innych miejsc z dostępem do internetu? Jest na to sposób. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni starter z promocyjnymi pakietami danych w roamingu.

Dobierz odpowiedni pakiet do swoich potrzeb!

Możemy zdecydować się na jednorazowe pobranie pakietu z 10 MB na 1 dzień, wówczas zapłacimy za niego tylko 1 € lub za 5 € zdecydować się na 50 MB, również na 1 dzień.
Jeśli interesuje nas dłuższy termin to do mamy do dyspozycji pakiet 150 MB, do wykorzystania przez tydzień, za 12,50 €. Możemy również wykupić pakiet danych w roamingu na 14 dni a także na 30 dni. Najwięcej bo aż 69 € zapłacimy za 1000 MB, które będziemy mogli wykorzystać w czasie jednego miesiąca. To na jaki pakiet się zdecydujemy będzie zależał tylko i wyłącznie od naszych potrzeb, jeśli chcemy tylko od czasu do czasu sprawdzić naszą pocztę możemy wykupić pakiet za 12,50 €, wówczas przez tydzień będziemy mieli dostęp do naszej skrzynki mailowej i wszystko będzie pod naszą kontrolą. Pakiet danych dostępny jest w ponad 70 krajach, między innymi w Niemczech, Panamie, USA, Urugwaju czy w Chinach. Trzeba pamiętać o tym, że tylko jeden pakiet może być aktywowany.

Tani Internet za granicą to bardzo ważny aspekt, szczególnie jeśli nasza praca wymaga od nas byśmy byli online każdego dnia. Dzięki starterowi SMARTsim mamy też dużą swobodę jeśli chodzi o wybór odpowiedniego dla siebie pakietu danych w roamingu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *